joanna kordasiewicz

Cześć!

Mam na imię Joanna i serdecznie zapraszam Ciebie do zaprzyjaźnienia się z moim Studio Urody.
Moją przygodę z Kosmetyką można określić, jako fascynację, która przerodziła się w pasję. Jestem mamą wspaniałego syna Adama, żoną ale przede wszystkim K O B I E T Ą. Droga do kosmetyki prowadziła mnie chyba całe życie. Jest to pewien rodzaj artyzmu, który zawsze we mnie był, a z biegiem czasu zwyczajnie, mocniej dał o sobie znać.

Co robiłam przed Kosmetyką? Mnóstwo rzeczy. Sporo korporacyjnej przygody, branża spa i wellness, trochę zarządzania hotelowego, gdzieś po drodze Kierownik Dziekanatu, turystyka medyczna, niezliczona ilość imprez targowych. Mnóstwo odbytych szkoleń sprzedażowych, produktowych w roli słuchacza i od strony szkoleniowca również, zresztą tą rolę kontynuuję do dnia dzisiejszego prowadząc zajęcia dla przyszłych zawodowców kosmetycznych.

I wreszcie kosmetyka profesjonalna, kosmetyka estetyczna. Dwa salony, ogromna ilość poznanych ludzi, różne sytuacje, wydarzenia, doświadczenia, wspaniałe moje piękne klientki.

Ale, jak to w życiu czas na kolejne wyzwania i dni pełne radości….trochę w innej odsłonie ale zawsze z pasją i zaangażowaniem.


W poszukiwaniu piękna daj zaprosić się do STUDIO URODY!

(wcześniej – SPA ZACISZE)


Moje perełki to:

mezoterapia igłowa
mezoterapia mikroigłowa
mezoterapia depozytowa (grudkowa)
peelingi chemiczne
skóry problematyczne